Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Iedegsim eņģeļu eglīti arī Madonā!

Redakcija

Autors • 30.11.2011.

Iedegsim eņģeļu eglīti arī Madonā!
Burtu lielums

Mums katram ir savs sapnis, sava klusa cerība, ko dziļi glabājam sirdī… gan lielam, gan maziņam…

Mūsu vidū ir mazas sirsniņas, kuras tic labestībai un brīnumam, ka arī pār viņu mājām nolaidīsies eņģeļi. Tie ir bērni, kurus skārušas smagas slimības, kas liedz staigāt, redzēt, dzirdēt un pat dzīvot. Šiem bērniem ir nepieciešama visu mūsu palīdzība, lai saņemtu ārstniecību un rehabilitāciju. Atgādināsim, ka akcijā tiek vākti līdzekļi tikai tajā gadījumā, ja konkrētajam bērnam nav iespējama ārstēšana par ģimenes vai valsts piešķirtajiem līdzekļiem.
LNT, „Swedbank", Ziedot.lv un „Rimi" jau ceturto gadu pēc kārtas aicina ikvienu iesaistīties labestības akcijā „Eņģeļi pār Latviju". Trīs iepriekšējos gados kopumā esam ziedojuši 1 224 436,39 latus, sniedzot finansiālu palīdzību vairākiem simtiem bērnu visā Latvijā. Šogad savus sargeņģeļus gaidīs un uz mūsu visu palīdzību cer Maija (1 gads), Adriāns (9 mēneši), Renārs (13 gadu), Katrīna (5 gadi) un Valērija (7 gadi).
Arī šogad akcijas organizatori aicina visās Latvijas pilsētās iedegt svētku egles „Eņģeļi pār Latviju" zīmē, tā paužot morālu atbalstu līdzcilvēkiem un labestībai. Madonas pilsētas dome ir devusi piekrišanu akcijas norisei arī Madonā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.12.2011.

Autore: SANDRA ZARIŅA

Foto – „Caritas Madona"

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px