14. novembrī Madonas novada pašvaldības ēkā risinājās diskusiju seminārs „Kas būtu jāņem vērā, izstrādājot pašvaldības attīstības programmu kultūras nozarē".
Semināru vadīja Madonas novada kultūras darba organizatore Inga Arāja, piedalījās pārstāvji no Madonas pilsētas un pagastu pārvaldēm, kultūras un tautas namiem, kultūrizglītības iestādēm, bibliotēkām, muzejiem un nevalstiskajām organizācijām. Uzstājās pieaicinātie lektori – LR Kultūras ministrijas Kultūrpolitikas departamenta Stratēģijas un reģionālās kultūrpolitikas nodaļas vadītāja Dace Ziemele, Stratēģijas un reģionālās kultūrpolitikas nodaļas vecākā referente Signe Pujāte, Eiropas Savienības kultūras kontaktpunkta nodaļas vadītāja Laura Turlaja, Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centra direktore Dace Melbārde, Vidzemes ilgtermiņa attīstības scenāriju izstrādes darba grupas pārstāvis Andris Klepers, Madonas novada attīstības plānošanas projekta vadītājs Juris Jātnieks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto