Noslēdzoties vērienīgajam „Lattelecom" sociālās atbildības projektam „Pieslēdzies, Latvija!", 16. novembrī vairāki simti senioru no visas Latvijas pulcējās Rīgas Latviešu biedrības namā, lai piedalītos īpašā eksāmenā un pārbaudītu savas zināšanas datoru lietošanā.
„Pieslēdzies, Latvija!" ir unikāls projekts Latvijas mērogā, kas cilvēkiem ļauj apgūt pirmās iemaņas darbā ar datoru, par ko esam informējuši arī „Starā". Šogad pirmo reizi apgūt datora lietošanu „Lattelecom" aicināja tieši seniorus, kuriem ir visaugstākās barjeras, lai sāktu izmantot jaunās tehnoloģijas. Iespēju bez maksas iepazīt datoru un interneta pasauli laikā no aprīļa līdz novembrim izmantoja vairāk nekā 1500 senioru visā Latvijā. Madonā šovasar šī projekta ietvaros pirmās iemaņas darbā ar datoru apguva 50 senioru. – Apmācības notika trijās grupās. Pasniedzējs bija Baltijas Datoru akadēmijas pasniedzējs Guntis Laicāns no Balviem, – pastāstīja Madonas pensionāru biedrības vadītāja Vija Kārkliņa.
16. novembrī aktīvākie seniori, tajā skaitā arī madonieši, ieradušies Rīgā, lai atkal sēstos pie datoriem un pierādītu savu varēšanu, izpildot īpaši šim pasākumam veidotu zināšanu pārbaudes testu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.11.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE
Foto no pasākuma