Rīt, 25. novembrī, Madonā, Saieta laukumā 10, kafejnīcas "Kore" kamīnzālē, risināsies diskusija par Vidzemes ilgtermiņa attīstības scenārijiem.
Diskusijas dalībniekiem tiks dota iespēja uzzināt par Vidzemes iespējām līdz 2030. gadam, kā arī izteikt savu redzējumu par Vidzemi nākotnē.
– Lai noskaidrotu iedzīvotāju redzējumu par Vidzemi 2030. gadā, kā arī iepazīstinātu ar reģiona iespējām, tiek organizētas vairākas reģionālās diskusijas, kas līdz šim jau notikušas Valmierā un Cēsīs. Arī Madonas un apkārt esošo novadu iedzīvotāji aicināti dalīties pieredzē un nākotnes redzējumā par reģionu, – uzsver Māra Poikāne, Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA