19. un 20. novembrī Madonas sporta centrā risinājās Latvijas jaunatnes kausa finālsacensības B1 grupas meitenēm.
Finālā piedalījās piecas komandas. Pirmajā dienā Madonas BJSS volejbolistes uzvarēja Zvejniekciema komandu ar rezultātu 3 : 0 (25 : 7; 25 : 21; 25 : 10).
Nākamajā spēlē pretī stājās Rīgas Volejbola skola (Latvijas jaunatnes čempiones). Visu izšķīra pirmais sets, kad madonietes, jau izvirzījušās vadībā ar 24 : 20, tomēr pamanījās zaudēt ar rezultātu 24 : 26. Nākamajos divos setos pietrūka pārliecības, ka var uzvarēt, un arī sekoja zaudējums ar 20 : 25; 21 : 25.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.11.2011.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris
Foto no personiskā arhīva