Aizvadīts Gulbenes pilsētas pārvaldes atklātais zoles čempionāts, kurā piedalījās 31 spēlētājs no 14 pašvaldībām, tostarp Madonas novada. Arī zoles rudens turnīrā par čempionu ar lielisku sniegumu kļuva madonietis Jānis Vilcāns.
Sacensības izvērtās ļoti spraigas, jo noslēgumā četriem(!) dalībniekiem bija vienāds rezultāts, un tikai mazie punkti noteica medaļu ieguvējus. Vien pēdējā kārtā kļuva skaidrs, ka zelta medaļa tiek madonietim Jānim Vilcānam. Nākamās sacensības notiks 2012. gada aprīļa nogalē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.11.2011.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
AUTORA foto