Kad esam noskatījušies armijas parādi un svētku salūtu par godu LR dibināšanas 93. gadskārtai, laiks arī sportiskām aktivitātēm. Nākamajā dienā uz komandu sacensībām Rīgā pulcējās dambretisti no visas republikas.
Pateicoties novada domes atbalstam ar transportu, Saikavas DK „Mārtiņš" noorganizēja pat trīs komandas. Tomēr jau pirms sacensībām visiem bija skaidrs, ka iespējama cīņa tikai par ceturto vietu, jo trīs profesionāļu komandas – Bauska, Dobele un Daugmale – kausus un medaļas bija savstarpēji jau sadalījušas. Un tā arī notika. Neuzradās neviena „nemiera cēlāja", kura varētu kaut nedaudz turēties pretī spēcīgajam trijniekam.
Labi sacensības uzsāka Madonas novada izlase, tomēr neizturēja spriedzi, un tai nācās samierināties ar desmito vietu, kas gan arī nav peļami. Veiksmīgi komandā cīnījās kalsnaviete Zelma Svilāne. Ar viņu kopā bija Jāzeps un Maigonis Juhneviči, kā arī Gunvaldis Tarvids.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.11.2011.
Autors: M. VĪRS