Lai Meža mātes dāvātās krāšņās rotas paliktu atmiņā ilgāku laiku, ikviens novada iedzīvotājs tika aicināts piedalīties fotokonkursā „Es un mežs".
Jumurdas pagasta pārvalde šo fotokonkursu organizēja ar mērķi veicināt iedzīvotāju radošās prasmes, saredzēt un iemūžināt kādu pozitīvu mirkli savā apkārtnē un ikdienas gaitās saistībā ar norisēm mežā. Fotogrāfijās bija jāfiksē kāda meža ainava, dzīvnieki vai cilvēki dažādās nodarbēs – ogošanā, sēņošanā. Katrs konkursa dalībnieks varēja iesniegt vairākas fotogrāfijas, turklāt darbiem bija jābūt ar nosaukumu.
Visas fotogrāfijas izvietojām izstādē Jumurdas pagasta saieta ēkā, lai noskaidrotu skatītāju simpātiju foto, kā arī, pats galvenais, iepriecinātu līdzcilvēkus ar gaišiem fotomirkļiem no meža dzīves.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.11.2011.
Autore: AGITA OPINCĀNE,
Jumurdas pagasta pārvaldes vadītāja