ĒRGĻU saieta nama pirmā stāva foajē ir apskatāma Toma Ločmeļa ceļojošā fotoizstāde „Caur dzīves stāstiem".
Izstāde tapusi, neformālai jauniešu grupai, ko koordinē Zane Vīle-Bērziņa, piedaloties Hipotēku bankas klientu kluba „Mēs paši" konkursā un saņemot atbalstu. Izstādē, kurā ir 8 fotostāsti un 54 melnbaltās fotogrāfijas, atveidota lauku dzīve, bet vienā fotostāstā ir redzama arī Ērgļu vidusskola, kur Toms Ločmelis ir mācījies līdz 9. klasei.
Vispirms fotoizstāde bija atklāta un apskatāma Vestienas tautas namā, bet līdz novembra beigām tā ir nodota ērglēniešu vērtējumam.
Autore: IVETA ŠMUGĀ