17. novembra pēcpusdienā Mētrienas pamatskolā notika svētku pasākums, kura iemesls bija dubultliels.
Par pasākumu sīkāk pastāstīja Mētrienas pamatskolas direktore Diāna Rudzīte: – 17. novembra vakarā iemēģinājām skolas jauno zāli un svinējām Latvijas dzimšanas dienu. Zālē tas bija pirmais pasākums pēc atjaunošanas darbiem (vēl viss gan nav izdarīts, jo sapņojam, ka perspektīvā linoleja vietā būs parkets). Skolas ikdienā šī zāle tiks izmantota gan svētkiem, jo tajā ir neliela skatuve, gan pusdienlaikam. Daļā, kas tuvāka virtuvei, tiks novietoti galdi, un bērni tur ēdīs pusdienas. Turpat līdzās ir jauna virtuve, kur ar 21. novembri sāks strādāt saimnieces. Telpā veikts remonts, tā veidota virtuves vajadzībām. Līdz šim pusdienu norisei bija pielāgotas telpas gaitenī, viena klašu telpa bija pielāgota virtuves vajadzībām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.11.2011.
Autore: INESE ELSIŅA