26. oktobrī pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centra telpās Saules ielā 9 notiks kluba „Pie kamīna" jubilejas pasākums.
Kā laikrakstu informē Madonas BJC metodiķe Līga Grāvīte, klubiņā darbojas apmēram 30 pilsētas senioru.
Pirms 15 gadiem, kad pirmo reizi viņi tika pulcināti kopā, kā koncertpriekšnesums izskanēja folkloras kopas „Vērtumnieki" uzstāšanās. Arī piektdienas svinībās visus klātesošos uzmundrinās Madonas folkloras kopas sniegums.
– Esam aicinājuši kluba jubilejā piedalīties pilsētas pašvaldības vadītāju Andreju Ceļapīteru, sociālā dienesta vadītāju Gundaru Riekstiņu, Latvijas Sarkanā Krusta Madonas rajona komitejas izpilddirektori Olitu Vaivodi un pensionāru kluba „Pīlādzītis" vadītāju Mariju Lapsiņu, – atklāj Līga Grāvīte. – Saviesīgai atmosfērai kluba dalībniekiem spēlēs lauku kapela no Mētrienas. Gaidām visus!
Autore: INESE ELSIŅA