Madonas novada deviņos pagastos ir jau notikušas tikšanās ar iedzīvotājiem. Uz sarunu šovasar izremontētajās Ļaudonas vidusskolas muzeja telpās iedzīvotājus aicināja arī Ļaudonas pagasta pārvalde. Madonas novada pašvaldību pārstāvēja Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs un novada domes deputāte Ruta Vizāne.
Uz tikšanos, kā „Staru" informē Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane, ieradās ap 20 cilvēku – galvenokārt tie, kas aktīvi piedalās pagasta dzīvē, kā arī pašvaldības iestāžu vadītāji un darbinieki. Vispirms klātesošie tika iepazīstināti ar projektu norisi – gan uzsākto, gan jau pabeigto, gan arī plānoto.
Ļaudonas pagastā nobeigumam tuvojas divu ēku siltināšana – tās ir ēkas, kuras pirms diviem gadiem tika iekļautas projektā „Energoefektivitātes paaugstināšana Madonas novada izglītības un pašvaldības iestāžu ēkās".
– Vizuālās pārmaiņas Ļaudonas pagasta pārvaldes un pirmsskolas izglītības iestādes ēkās ir jau redzamas, bet to nodošana nav notikusi, jo ir dažas lietas, kas vēl jāizdara, līdz ar to šo projektu nevar uzskatīt par pabeigtu. Arī konteineri ar būvgružiem ir jāaizved, – atzīst Ilze Dreimane.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.11.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
RUTAS VIZĀNES foto