Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Madonas florbolisti turpina uzvarēt

Redakcija

Autors • 19.11.2011.

Madonas florbolisti turpina uzvarēt
Burtu lielums

Ar sešām uzvarām sešās spēlēs Latvijas čempionāta florbolā 1. līgā bez zaudētiem punktiem turpina cīnīties „FK Madona".

Komanda ir aizvadījusi vēl divas spēles – izbraukumā pret „Burtnieku novads/Valka" un mājās pret „Rubene 1". Pirmā spēle bija trūcīga ar vārtiem, taču bagāta noraidījumiem (Madonas komanda nopelnīja 15 soda minūšu). Biežie noraidījumi gan netraucēja izvirzīties vadībā. Katrā no pirmajiem diviem periodiem madonieši guva pa vārtiem un vēl vienu vārtu guvumu pievienoja pēdējā trešdaļā. Tiesa, bez intrigas iztikt neizdevās. Spēles 48. minūtē mājinieki beidzot spēja izmantot vienu no vairākumiem un jau minūti pēc šī vārtu guvuma rezultāta starpību samazināja līdz minimumam. Par laimi, vairāk iespēju atspēlēties madonieši pretiniekiem nedeva, līdz perioda beigām paši uzņēmās iniciatīvu un guva divus vārtus. Rezultāts 2 : 5. Pa diviem vārtiem spēlē guva Arvis Kreicbergs (2 vārti un 1 piespēle) un Edgars Gailums (2 + 0). Vārti un rezultatīva piespēle arī aizsarga Mārča Māliņa kontā.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.11.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px