Rīt, 16. novembrī, pulksten 12 Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs notiks ikmēneša pasākumu cikls senioriem „Dzīves un mākslas krāsās".
Muzeja izglītojošā darba vadītāja Zina Apsīte informē, ka šoreiz tikšanos iesāks tekstilmāksliniece Inese Jakobi, kas iepazīstinās ar Sicīlijas ceļojuma iespaidiem. Atnākušie tiks aicināti apskatīt patlaban izstāžu zālēs izliktās izstādes: „Grafika", „Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss", arhitektes Vijas Kļaviņas „Ex libris un zīmējumi".
Autore: INESE ELSIŅA