MĀRCIENAS pagasta iedzīvotāji 18. novembrī pulksten 14 ir aicināti uz pagasta vēstures muzeja telpas atklāšanu.
Vēl notiek materiālu izvietošana un sistematizēšana, lai telpas atvēršanas dienā jau būtu, ko aplūkot. Pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Mālniece, aicinot mārcēniešus uz pasākumu, sacīja: – Tas ir veltījums gan Latvijas valsts svētkiem, gan gaidāmajai Mārcienas 800 gadu jubilejai, labas gribas parādīšana. Viena telpa gan ir tikai iesākums muzejam, kas ar laiku papildināsies, tāpēc sākumā lūgums nevērtēt pārāk kritiski. Aicinām arī iedzīvotājus būt aktīviem un turpināt nest muzejam fotoattēlus, atmiņu pierakstus un citus materiālus. Sadarbosimies arī ar Madonas muzeju, lai uz laiku izvietotu ekspozīcijas, kas attiecas uz Mārcienas vēsturi.
Kultūras namā valsts svētku gadadiena 18. novembrī tiks atzīmēta ar pašdarbnieku kolektīvu koncertu un balli.
Autore: IVETA ŠMUGĀ