Jūnijā rakstījām par neērtībām sausās tualetes dēļ, kas Madonā jāpiecieš pusei Blaumaņa ielas 18 mājas īrniekiem. Kā atklājās, pāri plūstošo tualeti nav varēts salabot tāpēc, ka īpašnieki nevarējuši atrast strādniekus, kas prastu un piekristu darbu paveikt.
Taču šotrešdien pie mājas tika uzsākta rosība, un strādnieki ar miniekskavatoru raka kanalizāciju, ko īrnieki turpmāk varēs lietot iebrukušās sausās tualetes vietā.
– Nesen tika apstiprināts projekts un nu – uzsākti arī darbi. Šādam pasūtījumam piekrita tikai viens vietējais uzņēmums, tāpēc nebija nekādu konkurences apstākļu, lai varētu vienoties par pieņemamāku darba samaksu. Tādējādi par kanalizācijas izrakšanu tiks samaksāts trīs reizes dārgāk, nekā tas izmaksātu Rīgā, bet vismaz – kaut kas iet uz priekšu un problēma tiks atrisināta, – pastāstīja Blaumaņa ielas 18 īpašnieku pilnvarotā persona Ingrīda Bargā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.11.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto