Mūsu Latvijas kā neatkarīgas un nacionālas valsts pastāvēšanai nelojālu un naidīgu cilvēku grupa ir noorganizējusi parakstu vākšanu par otras valsts valodas – krievu valodas – ieviešanu mūsu latvju zemē.
Tas nozīmē, ka citas tautas joprojām grib pārvaldīt mūsu zemi, kā to darījušas iepriekš, jo Latvijas valsts Satversme jau pie valsts dibināšanas ir noteikusi, ka Latvijā ir tikai viena valsts valoda, un tā ir latviešu valoda (tāpat kā Krievijā – krievu valoda). Pieņemot otru valsts valodu, ar citas zemes pārstāvju rokām tiks mainīta Satversme, un, ja tas izdosies vienreiz, tiks meklēti citi iemesli, lai mainītu to atkal, līdz mēs paši vairs nebūsim noteicēji savā zemē arī turpmāk.
Tāpēc esiet uzmanīgi! Ja vēlaties, lai savā zemē saglabātu savu valodu, līdz ar to arī kultūru un neatkarību, nekādā gadījumā neejiet uz parakstu vākšanas vietām! Šis nav referendums, tā ir tikai parakstu vākšana, tāpēc nobalsot „pret" nevar! Kurš ir aizgājis, tas var nobalsot tikai „par", jo tas notiek automātiski, līdzko esat parakstījies sarakstā.
Kurš vēlas atkal kaklakungus savā zemē, tas, protams, var iet un atbalstīt sveštautieti V. Lindermanu (parakstu vākšanas iniciatoru), kā to ir izdarījis N. Ušakovs, jo arī pats ir sveštautietis un, šķiet, cer, ka tiks tai kaklakungu statusā. Cilvēki, esiet modri un gudri!
Autore: JEUŽENIJA ADAMOVIČA,
Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības
valdes priekšsēdētāja
P. S. Arī parakstu vākšanas komisijām būtu jābūt saprotošām un cilvēkiem jāpaskaidro, ko nozīmē viņu atnākšana.