Rīt, 11. novembrī, atzīmēsim Lāčplēša dienu.
Pieminot Latvijas valsts armijas uzvaru pār Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī, Lāčplēša dienā godināsim Latvijas brīvības cīnītājus.
Madonā, Poruka ielā, 11. novembra novakarē svecītes tiks iedegtas visas ielas garumā. Madonas Grāmatu draugu biedrības vadītāja Beāte Ozoliņa aicina akcijā „Gaisma sevī, gaismu citiem" iesaistīties ikvienu. Pulksten 18.30 Madonas mūzikas skolas pūtēji (uz skolas kāpnēm) sniegs savu veltījumu šīs dienas noskaņām.
Autore: INESE ELSIŅA