Raiņa ielas 23a daudzdzīvokļu mājas iemītniekus Madonā satrauc joprojām nesakārtotais iekšpagalma jautājums. Ar redakciju sazinājās iedzīvotāja, lai ar laikraksta starpniecību noskaidrotu, kad šis pagalms tiks savests kārtībā.
– Autovadītājiem nav, kur likt automašīnas, tāpēc tās jau tiek novietotas zaļajā zonā. Kur kādreiz bija zālājs, tagad ir izbraukātas rises, dubļi. Zināms, ka to neatļauj darīt Madonas novada saistošie noteikumi. Raiņa ielas dzīvojamo namu kvartālā dzīvoju jau pāris gadu. Sākumā izturējos ar sapratni, ka noteikti nav naudas, lai iekšpagalmus sakārtotu, bet cerēju, ka pamazām, gadu gaitā problēmas tiks risinātas, taču nekā. Šeit vieta atļauj, varētu pat paplašināt stāvlaukumus, bet netiek darīts pilnīgi nekas, – neapmierinātību izteica madoniete.
Pagājušās nedēļas sarunā ar laikrakstu Madonas novada pašvaldības kārtībnieks Juris Marjuničs arī ieskicēja problēmu Raiņa ielas kvartālā, uzsverot, ka noteikumi patiešām neatļauj turēt mašīnas zaļajā zonā, kas šobrīd tur tiekot darīts. Taču cilvēciski ir saprotams, ka citur autovadītājiem transportlīdzekļus nav, kur novietot, lai netraucētu izbraukšanu pa šaurajām pagalma ieliņām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.11.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto