"Kalsnavas arborētums trīs gadalaikos" – tā sauc fotokonkursu, kurā sezonas sākumā aicināja piedalīties visus tos, kas vērīgi ielūkojas dabā un iemūžina skaistākos mirkļus fotogrāfijās.
Fotokonkursa trešā kārta "septembris-novembris" drīz noslēgsies, fotogrāfijas ir jāiesūta līdz 20. novembrim.
Vaicāta par to, cik aktīvi bijuši fotogrāfi, Kalsnavas arborētuma informācijas centra vadītāja Sarmīte Rukmane pastāstīja: – Priecājos, ka ir saņemtas fotogrāfijas, kur redzami visi gadalaiki. Ir iemūžināti mirkļi gan no agra pavasara, kad ziedēja egles, gan krāšņās vasaras, gan redzama arī rudens daudzkrāsainība. Bildes iesūtījuši ne tikai autori no Madonas novada, bet arī no Kurzemes, no Rīgas. Ir dalībnieki, kas atsūtīja fotogrāfijas visām trim kārtām, ir, kas piedalījās tikai vienā vai divās kārtās. Vēl jau var paspēt ko skaistu nofotografēt, tāpēc gaidīsim konkursam adresētās fotogrāfijas līdz noteiktajam datumam – 20. novembrim.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.11.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva