Rudens brīvdienās Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā pirmo reizi Madonā notika starptautisks jauno pianistu konkurss.
Konkurss risinājās vienlaicīgi ar tālākizglītības semināru klavierspēles skolotājiem, kas kopā ar konkursantiem, viņu vecākiem un pedagogiem pulcēja apmēram 120 cilvēku ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas, Čehijas un Polijas.
Dalībnieki tika vērtēti 6 vecuma grupās. Katrā grupā bija I un II vietas laureāta diploma ieguvēji, kā arī diplomandi (līdzvērtīgi III vietas ieguvējiem) un dalībnieka diploma ieguvēji (līdzvērtīgi Atzinības raksta ieguvējiem). Žūrija piešķīra balvas arī šādās nominācijās: galvenās balvas – Jura & Regīnas Lūšu jeb Madona Piano Prize ieguvējs, trīs Jāņa Norviļa balvu ieguvēji, Klausītāju balvas ieguvējs, Alternatīvās žūrijas balvas ieguvējs un četri Motivācijas balvu ieguvēji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.11.2011.
Autore: ILZE TOMSONE,
Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas skolotāja