Madonas basketbols bija bagāts ar piecpadsmit komandām, bet nu jau izveidota sešpadsmitā.
Jau pāris gadu ir nodibināta basketbola organizācija "Pierobežas basketbola līga". Tās dibinātāji meklējami Daugavpilī. Kamēr mēs spēlējām un cīnījāmies Amatieru basketbola līgā, tikmēr veiksmīgi Austrumlatvijas komandas piedalījās šajā pierobežas čempionātā. Šajā sezonā "Pierobežas basketbola līgā" spēlēs arī komanda "Madona".
Šogad Amatieru basketbola līga (ABL) pārtapa par Latvijas Basketbola līgu-3 (ABL-3), un Madona savu līdzdalību šajā LBS-3 rīkotajā čempionātā nepieteica, jo arī izmaksas ir diezgan lielas.
Lūkojoties uz Austrumlatvijas pusi, uz "Pierobežas basketbola līgas" čempionātu, izspriedām, ka tas pat ir interesantāks un noderīgāks mūsu spēlētājiem un skatītājiem. Spēlētāji (daži pašreizējie Madonas BJSS vecākās grupas audzēkņi, daži strādājošie un daži studenti –
Madonas BJSS absolventi) iegūs starptautisku spēļu praksi, motivāciju aizstāvēt Madonas novada godu un krāsas. Savukārt skatītāji redzēs arvien jaunas, nezināmas komandas, jo šajā līgā piedalās un Madonas pilsētas sporta centrā viesosies 11 komandas, 12. komanda būs "Madona". Mūsu basketbolistu pretinieki būs Rokišķu "Rospo-KAGEMA" (Lietuva), Zarasu (Lietuva), Visaginas (Lietuva), "Utenas Policija" (Lietuva), Anikšču (Lietuva), Polockas (Baltkrievija), Daugavpils Universitātes, "RH Būve/Nordserviss/Krāslava", "Rēzekne 1 Mikrolines", "Rēzekne 2 Ezerzeme", Daugavpils novada spēlētāji.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.11.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto