Uz dambretes veterānu piemiņas turnīru Viļānos, starp kuriem pazīstamākie bija Valērijs Čulkovs, Timofejs Matvejevs, Jāzeps Stafeckis, Viktors Gorodeckis, Viktors Gritāns un Aleksandrs Usāns, devās arī grupa madoniešu. Sacensību ievadā ar klusuma brīdi tika godināti aizsaulē aizgājušie dambretisti. Pēc tam sākās spraigas cīņas visas dienas garumā.
Jau ar pirmo sacensību kārtu vissekmīgākā līdera loma izdevās meirānietim Valdim Masam. Uzvarot pretiniekus citu pēc cita un miera līgumu noslēdzot tikai ar viļānieti Ēriku Saprovski, viņš pārliecinoši kļuva par sacensību uzvarētāju (6,5 p. no 7). Otro vietu izdevās iegūt pasākuma organizatoram Ivanam Volosanovam, bet, pateicoties iegūtajam puspunktam pret uzvarētāju, pie vienāda punktu skaita labāks koeficients nekā saikavietim Mārtiņam Šulmanim izrādījās jau minētajam Ērikam. Pie sestās vietas tika liezērietis Elmārs Krampe, pie septītās – saikavietis Juris Indāns. Kundžu grupā zelta medaļu saņēma madoniete Maija Zadorožnaja.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.11.2011.
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS
(DK „Mārtiņš" Saikava)