Kopš pavasara Lazdonas iedzīvotājus par saviem „saimniekiem" sauc Reksis, jo tie bezsaimnieka suni pabaroja, pieskatīja.
Kopā dzīvošana ir laba, jo Reksis ir draudzīgs, vēl jauns (pāri gadam) jauktenītis. Taču tuvojas aukstā ziema, kad bezbēdīgās gaitas pa Lazdonas ielām būtu jāpārtrauc. Ja vēlies kļūt par Rekša īsto, vienīgo saimnieku, zvani uz Lazdonas pagasta pārvaldi pa tālruni 64825744 vai 64826555.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto