LAZDONAS pagastā tikšanās ar iedzīvotājiem notika 28. oktobrī, „Staru" informē Lazdonas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Rieksts.
– Iedzīvotājus vairāk interesēja dažādi saimnieciskie jautājumi. Pārrunājām, kāds risinājums varētu būt arī attiecībā uz pieklīdušo suni, kas nav agresīvs un kuram vajadzētu atrast jaunu saimnieku, kā arī uz dienvidiem neaizlidojušo stārķi. Iedzīvotāji interesējās par santehniķa pakalpojumu pieejamību brīvdienās un svētku dienās, jo tie pēc tam, kad SIA „Lazdonas KSU" pievienoja AS „Madonas ūdens", Lazdonā vairs nav pieejami, – uzsver Jānis Rieksts.
Viņš atzīst, ka šī problēma ir aktuāla ne tikai Lazdonas pagastā, bet arī Madonas pilsētā.
Iedzīvotāji atgādināja, ka savulaik tika spriests par vienota avārijas dienesta vai avārijas brigādes izveidošanu Madonas pilsētā, un aicināja to izveidot, lai šis pakalpojums iedzīvotājiem tomēr būtu pieejams gan Madonā, gan Lazdonā. Protams, tas būtu maksas pakalpojums, un iedzīvotāji pret to arī neiebilst, neviens jau neatsakās par to maksāt. Pēc tam, kad Lazdonas pagasta ūdensvadu un kanalizācijas sistēma tika savienota ar Madonas pilsētu, palielinājās ūdens spiediens. Situācijā, kad maģistrālie ūdensvadi tika nomainīti, bet mājās šai ziņā nekas nemainījās un iekšējie ūdensvadi palika iepriekšējie, tie sakarā ar spiediena palielināšanos dažkārt plīst, un tad bez santehniķa neiztikt.
Iedzīvotāji akcentēja arī nepieciešamību sakārtot atkritumu konteineru laukumus.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA