Pagājuši seši gadi, kopš darbību atsācis Vecumnieku motoklubs „Liesma", un 4 gadus par tā pilntiesīgiem locekļiem varam uzskatīt kusēniešus Aivi Bērziņu un Agri Supi.
Šogad sezona ir noslēgusies, vietas ir sadalītas. Aivim otro gadu pēc kārtas ir izdevies izcīnīt otro vietu, bet Agris var lepoties ar Latvijas čempiona titulu – arī otro gadu pēc kārtas.
Aivja ikdienas gaitas tiek aizvadītas, mācoties Jāņmuižas un Priekuļu valsts tehnikumā. Brīvajā laikā puisis labprāt spēlē futbolu, bet Agris strādā mežā, ar traktoru izved kokus. Agris atzīst, ka motokross viņa dzīvē ienācis pavisam nejauši. – Devāmies tādā kā ģimenes atpūtas braucienā uz „Zelta mopēdu"
paskatīties sacensības. Pirmajā gadā, kad tur biju, nestartēju, taču, kad otrreiz turp aizbraucu, nolēmu nelaist garām iespēju. Startēju Apē, ieguvu 4. vietu. Radās azarts, bija prieks, un sapratu, ka gribas braukt vēl un vēl, – pastāsta sportists.
Aivis motosportā ir kopš 14 gadu vecuma: – Man viss sākās tepat Liezērē notikušajās sacensībās. Pieteicos kā dalībnieks, nobraucu pirmo reizi, labi veicās, un radās stimuls. Sapratu, ka man patīk braukt ar ko „niknāku".
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.11.2011.
Autore: LAURA RUSKULE
Foto no personiskā arhīva