Lai nodrošinātu saviem klientiem drošību un izvairītos no dažādiem pārpratumiem, Madonas novada pašvaldības sociālais dienests saviem darbiniekiem ir izveidojis apliecības, jo diemžēl arī Madonas reģionā ir bijuši gadījumi, kad krāpnieki, uzdodoties par sociālajiem darbiniekiem, izviļ no iedzīvotājiem naudu.
Sociālajā dienestā pastāstīja, ka apliecības darbiniekiem izdalītas salīdzinoši nesen, taču turpmāk tām vienmēr būs jābūt līdzi, ja sociālais darbinieks (Madonā un pagastos) vai aprūpētājs mājās (Madonā) dodas uz klienta mājokli. Tas darīts tāpēc, lai cilvēki neielaistu pie sevis viltvāržus, kas uzdodas par šādiem darbiniekiem, un netiktu apkrāpti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.11.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA