Nodibinot jaunu tradīciju, 25. oktobrī Rīgas pilī pirmo reizi notika novadu un pagastu ģerboņu svinīgā pasniegšanas ceremonija „Pašvaldību ģerboņu svētki". Pirmie svinīgajā gaisotnē pie ģerboņiem tika četri novadi – Baltinavas, Grobiņas, Līgatnes un Nīcas, kā arī viens Madonas novada pagasts – Bērzaunes.
Svinīgajā ceremonijā piedalījās Valsts heraldikas komisijas priekšsēdētājs Laimonis Šēnbergs, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētājs Andris Jaunsleinis, kā arī visi Valsts heraldikas komisijas pārstāvji, savukārt Madonas novadu un Bērzaunes pagastu pārstāvēja novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un Bērzaunes pagasta pārvaldes vadītājs Ivars Miķelsons.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS