Otrdien, 1. novembrī, pulksten 17.30 Madonas kultūras namā ar koncertu „No pasaules mūzikas dārgumu krātuvītes" uzstāsies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas simfoniskais orķestris.
Orķestri diriģēs Madonas mūzikas skolas direktors Mārtiņš Bergs.
– Ar Dārziņa skolas orķestri ir tā, ka iestādes direktors Juris Kaufelds, kas nāk no Madonas, šī orķestra diriģentus maina – vienai programmai tiek piesaistīts viens diriģents, citai – cits, – „Staru" informē Mārtiņš Bergs. – Šogad orķestra pirmo programmu uzticēja diriģēt man, piebildīšu, ka tā gan nav pirmā reize, kad strādāju ar šo orķestri.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2011.
Autore: INESE ELSIŅA