Sestdien, 5. novembrī, pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs tiks atklāta biedrības „Grafikas kamera" dalībnieku darbu izstāde „Grafika".
Muzeja mākslas izstāžu organizatore Danute Vēze informē, ka vispirms izstādes atklāšanā iecerēta tikšanās ar māksliniekiem, bet nedaudz vēlāk – ap pulksten 12.40 – notiks grafiķa Imanta Krepica ilustrēts stāstījums par litogrāfijas tehniku. Ikviens laipni aicināts!
Autore: INESE ELSIŅA