Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Pirmie darbi tuvojas noslēgumam

Redakcija

Autors • 26.10.2011.

Pirmie darbi tuvojas noslēgumam
Burtu lielums

Tie, kam Madonas slimnīcu nācies apmeklēt pēdējos mēnešos, būs pamanījuši, ka daudzviet gan slimnīcas ēkā, gan tās teritorijā norisinās būvdarbi un remontdarbi. Tos veic ERAF projekta „Stacionārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas pilnveidošana SIA „Madonas slimnīca", nodrošinot un attīstot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību" ietvaros.

SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars pastāstīja, ka projekts noris divās kārtās. Pirmā noslēgsies līdz šā gada 23. decembrim, bet otrā – nākamā gada nogalē.


Poliklīnika izremontētās telpās

Projekta ietvaros paredzēti vairāki pasākumi, diemžēl daļu no sākotnējām iecerēm nācies pagaidām atmest, jo Madonas pansionāts nepārcēlās no slimnīcas ēkas uz Mārcienu.
– Kad gatavojām ERAF projektu, bija plānots, ka slimnīcas spārns, kurā šobrīd atrodas pansionāts, atbrīvosies, līdz ar to lielākie darbi bija plānoti tieši šajā ēkas daļā. Tā kā tas nenotika, projektā bija jāievieš korekcijas, un vēl tagad otrajā kārtā cenšamies iekļaut atsevišķus pasākumus, kas sākotnēji nebija paredzēti, – norādīja Bruno Kokars.
Šobrīd noslēgumam tuvojas darbi poliklīnikā, kur tiek remontēti ārstu darba kabineti, kā arī uzstādīta ventilācijas sistēma. Bruno Kokars paredz, ka darbu ar pacientiem slimnīcas speciālisti poliklīnikā varēs atsākt 7. novembrī.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px