Madonas lauksaimnieku apvienība organizē ekskursiju uz Hannoveri, kur plāno apskatīt lauksaimniecības tehnikas izstādi.
Programmā ir arī viesošanās divās fermeru saimniecībās, kur attīsta graudkopību un lopkopību, kā arī Berlīnes apskate.
– Brauciens paredzēts no 14. līdz 18. novembrim, izbraukšana – no Madonas. Lai varētu doties ceļā pilns ekskursantu autobuss, ir jānoorganizē ap 40 interesentu grupa, tāpēc aicinu pieteikties līdz 31. oktobra pusdienlaikam. Jārēķinās ar ceļa izdevumiem, viesnīcas pakalpojumiem un brokastīm (Ls 204), – aicina pievienoties lauksaimnieku apvienības vadītāja, z/s "Muižnieki" saimniece Praulienas pagastā Līga Milkeviča. Viņas e-pasts: [email protected].
Autore: IVETA ŠMUGĀ