Rīt, 28. oktobrī, pulksten 13 Madonas bērnu un jauniešu centrā darbu atsāks klubs „Pie kamīna".
– Arī šajā mācību gadā pulcēsimies katra mēneša pēdējā piektdienā Skolas ielā 8a, – informē Madonas BJC metodiķe Līga Grāvīte. – Aicinām visus jau esošos klubiņa dalībniekus un citus pensionētos ļaudis.
Šoreiz klātesošos ar dziesmām iepriecinās vokālā ansambļa „Smaidiņš" jaunākās grupas dalībnieki (vadītāja Solveiga Stafecka) un LNT muzikālā šova „Mazo dziesmas Latvijai" pārstāvis Ralfs Liģeris.
Ceļojuma iespaidos dalīsies Ineta Simtniece, kas pabijusi Gērnsijas salā.
Autore: INESE ELSIŅA