Sestdien netālu no Cēsīm norisinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā nakts apstākļos, uz ko bija pulcējušies gandrīz 100 sportistu.
Elites grupā vīriešu konkurencē ātrāk distanci veica Latvijas izlases pārstāvis Mārtiņš Sirmais, kas tikai par 35 sekundēm apsteidza otru izlases pārstāvi Andri Jubeli. Trešajā vietā, no M. Sirmā atpaliekot 46 sekundes, ierindojās Anatolijs Tarasovs. Sieviešu elites grupā daudz mazākā konkurencē uzvarēja un uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa orientieriste Baiba Smila.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.10.2011.
Autore: ANDA BĪRIŅA,
LOF preses dienests
Foto no M. Sirmā personiskā arhīva