30. oktobrī pulksten 14 Madonas kultūras namā ar savu jauno koncertprogrammu „Rokasspiediena attālumā…" uzstāsies Atis un Jānis Auzāni.
Programma tiek pieteikta kā īpaša tikšanās, kurā mūziķi nebūs, kā ierasts, uz skatuves, bet tuvāk, gandrīz vai rokasspiediena attālumā no klausītājiem, radot intīmu un nedaudz noslēpumainu gaisotni. Koncerta muzikālais pavadījums tiks izpildīts pieklusinātā toņkārtā ar akustiskajām ģitārām un kontrabasu. Noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga temperamenta piesātinātas dziesmas.
Skatītājus pārsteigs abu brāļu divbalsīgais dziedājums, kam pievienosies fona vokālistes Anita Levša un Olga Stupiņa (Oranžais koris), kā arī pavadošo mūziķu sastāvs: Ēriks Upenieks – akustiskā ģitāra, Aleksandrs Rjapčuks –
akustiskā ģitāra, Viktors Veļičko – kontrabass, Nauris Bartusevičs – sitamie instrumenti.
Programmā iekļautas tautā iemīļotas melodijas Ata Auzāna aranžējumā, atpazīstami pasaules hiti un vairākas īpaši šim koncertam radītas dziesmas.
AUTORE: INESE ELSIŅA