Skolēnu brīvdienās "Dumle kausa" izcīņa šodien un rīt notiek arī Madonas sporta centrā. Uz "Dumle kausa" izcīņas pirmā posma turnīru pulcējas jaunie basketbolisti no Madonas, Cesvaines, Ērgļiem, Gulbenes, Jēkabpils, Krāslavas, Rēzeknes, Rūjienas un Valmieras.
"Stars" jau rakstīja, ka "Dumle kausa" sacensību programmā paredzētas basketbola spēles U-10 un U-11 vecuma grupās (4 x 5 minūtes). – Madonas sporta centrā turnīra spēles 25. un 26. oktobrī sāksies jau no pulksten 10, – aicināja līdzjutējus Madonas turnīra galvenais tiesnesis Agnis Beķeris.
Vaicāts par Madonas komandu līdzdalību "Dumle kausa" izcīņā, Agnis Beķeris pastāstīja, ka Madona šajā turnīrā būs pārstāvēta ar piecām komandām.
– U-11 grupā piedalīsies "Madona 1" un "Madona 2", U-10 grupā – "Madona 1", "Madona 2" un "Cesvaine/Ērgļi"komanda.
Turnīrs norisināsies zāles abos basketbola laukumos, pie mums būs pārstāvētas tikai puišu komandas. Līdzīgi basketbola spēles jaunākajiem dalībniekiem notiek arī Ogrē, Saldū un Rīgā.
Katrs dalībnieks saņems turnīra īpašo draugu piemiņas balvas un diplomus. Informācija par turnīru – interneta vietnē www.dumle-kauss.lv.
AUTORE: IVETA ŠMUGĀ