Ar šo gadu strauji ir progresējis basketbols Madonas BJSS. Šogad piedalāmies Swedbank LJBL čempionātā jau ar 15 komandām divās divīzijās, minispēlēs un „Dumle kausā" jaunākajiem basketbolistiem. Latvijas mērogā tas ir ievērots, un Madonas BJSS apvienotā komanda ar Jēkabpili (1996. g. dz. puiši) ir uzņemta Eiropas Jaunatnes basketbola līgā (EYBL).
Šis turnīrs notiek ik gadu trijos posmos. Mūsu komandai pirmais posms būs jāaizvada Tallinā 24.-27. novembrī, otrais posms jāorganizē un jāuzņem pašiem janvāra beigās, bet trešais posms notiks marta beigās Liepājā.
Šī līga arī ir sadalīta divās divīzijās. Spēcīgākajā – pirmajā – divīzijā startē lielpilsētu komandas, kurām basketbola piramīdas galvgalī ir VTB un BBL komandas, otrajā divīzijā – arī mēs un citas komandas no dažādām Eiropas valstīm.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris