Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Uzņemti Eiropas Jaunatnes basketbola līgā

Redakcija

Autors • 21.10.2011.

Burtu lielums

Ar šo gadu strauji ir progresējis basketbols Madonas BJSS. Šogad piedalāmies Swedbank LJBL čempionātā jau ar 15 komandām divās divīzijās, minispēlēs un „Dumle kausā" jaunākajiem basketbolistiem. Latvijas mērogā tas ir ievērots, un Madonas BJSS apvienotā komanda ar Jēkabpili (1996. g. dz. puiši) ir uzņemta Eiropas Jaunatnes basketbola līgā (EYBL).

Šis turnīrs notiek ik gadu trijos posmos. Mūsu komandai pirmais posms būs jāaizvada Tallinā 24.-27. novembrī, otrais posms jāorganizē un jāuzņem pašiem janvāra beigās, bet trešais posms notiks marta beigās Liepājā.
Šī līga arī ir sadalīta divās divīzijās. Spēcīgākajā – pirmajā – divīzijā startē lielpilsētu komandas, kurām basketbola piramīdas galvgalī ir VTB un BBL komandas, otrajā divīzijā – arī mēs un citas komandas no dažādām Eiropas valstīm.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2011.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px