Apkures sezona šogad daudzās mājās sakarā ar saulaino un salīdzinoši silto rudeni sākās nedēļu vai pat divas vēlāk nekā citos rudeņos. Līdz pirmdienas rītam Madonas pilsētā siltuma padeve bija nodrošināta 73 ēkās, bet šīs nedēļas sākumā siltumapgādei tika pieslēgtas vēl vairāk nekā 20 māju.
Kā otrdienas pēcpusdienā pastāstīja SIA „Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis, no 170 objektiem apkures sezona ir sākusies 95. Ar siltuma pieslēgšanu galvenokārt nesteidzas juridiskās personas, bet Madonas pilsētā ir arī daudzdzīvokļu mājas, kur joprojām nav sākusies apkures sezona.
Madonieši jauno sezonu uzsāk ar 190 000 latu lielu parādu par iepriekš saņemtajiem uzņēmuma pakalpojumiem. Vasarā iedzīvotāju parāds ir sarucis aptuveni par vairāk nekā 30 tūkstošiem latu, un oktobrī tas varētu samazināties vēl par dažiem tūkstošiem, bet joprojām parādi par siltumu ir lieli. Katru mēnesi tiek iekasēta ap 1000 latu liela soda nauda, un arī tas par daudz ko liecina.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.10.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA