LNT „Dziedošo ģimeņu" projektā pēc pagājušās svētdienas uzstāšanās palikušas sešas ģimenes, kas turpina sacensties par 2011. gada dziedošākās ģimenes titulu. Starp tām ir arī labestīgā, kā viņus nodēvējuši šova vadītāji Linda un Normunds Rutuļi, varakļāniešu Šminiņu ģimene.
„Dziedošo ģimeņu" dalībnieki šoreiz uzstājās kopā ar iepriekšējo gadu šovu dalībniekiem, un Šminiņu ģimene žūriju un skatītājus priecēja kopā ar pagājušā gada 2. vietas ieguvējiem Uškānu ģimeni. Tieši Uškānu ģimenes galva Artūrs bija tas, kas šogad pierunājis izmēģināt spēkus arī Šminiņu ģimenei. Abas ģimenes izpildīja latgaliešu tautas dziesmu „Kur gaismeņa zyla ausa" un izpelnījās gan labus vārdus no žūrijas, iegūdami visus trīs desmitniekus, gan skaļus skatītāju aplausus.
Tā sanācis, ka tieši pagājušajā svētdienā kuplā pulkā bija aktivizējušies Šminiņu ģimenes atbalstītāji (bijušas pasūtītas gandrīz 30 biļetes), kas turēja par savējiem īkšķus Rīgas kinostudijā, no kurienes notiek šova tiešraide; lai gan līdzjutēju, kā atzīst paši projekta dalībnieki, viņiem nekad netrūkstot, un to uzstājoties ļoti jūt.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.10.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE