Pagājušajā nedēļā attīstības programmas izstrādes grupa uzsāka tikšanos ar iedzīvotājiem un „Madonas novada attīstības programmas 2013.-2020. gadam" un „Madonas novada teritorijas plānojuma 2013.-2025. gadam" izstrādes apspriešanu.
Ar šo tikšanos ciklu, kas noslēdzas šonedēļ, iedzīvotāji un dažādu nozaru pārstāvji tika aicināti aktīvi piedalīties šo dokumentu izstrādē, izsakot savus ieteikumus, kritiku un tamlīdzīgi. Kā secināja attīstības programmas izstrādes vadītājs Juris Jātnieks – lai gan šobrīd noris sabiedriskā apspriešana, sabiedrība ir pieradusi, ka Madonas novada pašvaldība visu saplānos, lai pēc tam būtu, ko kritizēt. Taču tagad ir īstais brīdis, lai laikus nāktu ar saviem priekšlikumiem un redzējumu.
Laikraksts „Stars" apmeklēja sanāksmi 14. oktobrī, kas bija rīkota medicīnas un sociālo jautājumu darba grupai. Diemžēl, uz to nebija ieradušies pārāk daudz šo nozaru pārstāvju vai citu interesentu. Taču arī nelielais klātesošo loks tika iepazīstināts ar programmas un plānojuma izstrādes iemesliem, līdzšinējo gaitu, kā arī izvērsās diskusija, kādā virzienā attīstīties sociālajiem pakalpojumiem un medicīnai Madonas novadā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.10.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
AGRA VECKALNIŅA foto