No 24. līdz 30. septembrim Madonas, Varakļānu, Lubānas novadā ciemojās Vaijes jauniešu delegācija – 14 skolēni un divi skolotāji – Bettina Röder un Michael Beier.
24. septembra pēcpusdienā delegāciju Saieta laukumā sagaidīja viesģimenes un Madonas novada izglītības nodaļas darbinieces Solvita Seržāne, Sarmīte Jansone un Vivita Vecozola.
Pirms viesģimeņu satikšanās kopīgi gājām rotaļā „Kas dārzā?", lai, vidū esot, no groza katrs paņemtu papīra putniņu ar savu vārdu. Mazliet vēlāk starp klātesošajiem bija jāatrod jaunietis ar vienādas krāsas putnu, tā nu sastapās vācu un latviešu jaunieši.
Sestdiena un svētdiena bija ģimeņu dienas, tas nozīmē, ka katra viesģimene plānoja kādu tālāku vai tuvāku ekskursiju kopā ar savu viesi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.10.2011.
Autore: NADJA NIEDRĪTE