Esam jau rakstījuši, ka Madonas novada dome 2010. gada decembra sēdē pieņēma lēmumu par jaunas Madonas novada attīstības programmas 2013.-2020. gadam un teritorijas plānojuma 2013.-2025. gadam izstrādes uzsākšanu.
Novada attīstības programmas stratēģijas galvenais uzdevums ir harmonizēt ekonomiskās un sociālās vajadzības ar tās ekoloģiskajām, sociālajām, tautsaimniecības un kultūras funkcijām. Programmas mērķis ir noteikt novada attīstības vīziju un stratēģiju – kādu vēlamies redzēt mūsu novadu pēc vairākiem gadiem, iezīmējot tuvākā laika galvenās prioritātes un rīcības plānu.
Attīstības programma tiks izstrādāta līdz nākamā gada novembrim, šobrīd svarīgi apmeklēt sanāksmes, kurās tiksies dažādu darba grupu pārstāvji.
– Visos Madonas novada pagastos un pilsētā ir notikušas tikšanās ar novada iedzīvotājiem, – paveiktos darbus raksturoja attīstības programmas izstrādes vadītājs Juris Jātnieks. – Tā kā tas bija vasarā, atvaļinājumu periodā, tikai dažas no šīm sanāksmēm bija apmeklētas, kā pienākas. Darbs pie attīstības programmas un teritorijas plānojuma turpinās, un pašlaik organizējam tikšanos darba grupās. Ir izsludināti termiņi, un ikvienu vēlos aicināt uz kādu no darba grupas sanāksmēm.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.10.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto no arhīva