8. un 9. oktobrī notika otrais minispēļu sabraukums Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Madonas BJSS 8. oktobrī Madonas pilsētas sporta centrā uzņēma viesus no Gulbenes.
U-12 (2000. g. dz.) vecuma grupas komanda sīvā cīņā mača pēdējās minūtēs salauza gulbeniešu pretestību un izcīnīja uzvaru (64 : 56, S. Burkevičs – 15 p., D. Kolns – 14 p.). U-13 (1999. g. dz.) komanda diezgan viegli tika pie uzvaras spēlē ar gulbeniešiem (67 : 32, N. Skripka – 34 p.). Tajā pašā dienā vēl notika savstarpējās spēles Jēkabpils un Gulbenes komandām, bet beigās – mūsu U-13 komandas spēle ar "Līvāniem". Šajā spēlē – zaudējums (42 : 57, K. Kalniņš – 14 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.10.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto