Tikšanās prieks, teātra spēlēšanas prieks. Priekā ir jādalās!
1. oktobrī Varakļānu amatierteātris sagaidīja teātra draugus no Pļaviņām, Lubānas un Viļāniem.
Teātris – mums visiem, ābolmaize – skatītājiem. Pirms izrādēm izlozējām laimīgās biļetes. Skatītāji balvā saņēma ābolmaizi, ko bija sarūpējuši režisori. Bija arī saldās balvas, katra režisora mīļākā konfekte. Tā bija pateicība skatītājiem, ka viņi ir. Vai teātris var pastāvēt bez skatītāja?
Gatavojoties pasākumam, domājām, lai vieskolektīvi, kuri atbrauks, justos Varakļānos labi, lai viņiem šī diena paliktu jaukā atmiņā.
Skatītājiem piedāvājām noskatīties četras dažādas izrādes. Par izrādēm lai vēsta fotogrāfijas, kuras vai nu atsauks atmiņā redzēto izrādi, vai arī sajutīsit tādu kā nožēlu, ka neatnācāt uz kultūras namu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.10.2011.
Autore: RUTA LAIZĀNE,
Varakļānu amatierteātra režisore
KRISTĪNES SAMUŠENKOVAS foto