Madonas bērnu un jauniešu centrā šogad darbojas 306 bērni.
Kā laikrakstu informē centra direktore Gunita Kļaviņa, jaunums šogad ir līgumattiecības ar audzēkņu vecākiem. – Slēdzot līgumu ar audzēkņu vecākiem, bērnu attieksme kļūst nopietnāka, viņi no darba interešu izglītībā tā pēkšņi nepazūd, –
komentē Gunita Kļaviņa. – Nākamajā mācību gadā audzēkņi, kuri darbosies interešu un profesionālās ievirzes pulciņos, būs jāreģistrē arī valsts izglītības informācijas sistēmā.
Direktore piebilst, ka skolēniem, protams, ir iespēja pulciņus pamainīt, bet vieglprātīgi izturēties pret uzsākto nebūtu vēlams.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.10.2011.
Autore: INESE ELSIŅA