SEB Jaunatnes basketbola līgas (SJBL) čempionāts basketbolā 2011./2012. gada sezonā norisinās jau mēnesi. Madonas BJSS čempionātā piedalās ar 12 komandām.
Tās ir šādas: 1. divīzijā: U-14, U-15, U-16, U-17, U-19 vecuma grupās, 2. divīzijā: U-14, U-15, U-16 un U-19 vecuma grupās, minispēļu turnīrā Austrumos U-13 un U-12 vecuma grupās un "Dumle kausā" pašiem jaunākajiem ar U-11 komandu. Ja šī kausa kāds posms notiks Madonā, tad Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola piedalīsies ar divām U-11 un divām U-10 vecuma grupu komandām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.10.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto