Dienā, kad sākas rudens, kad kokiem lapas virpuļo vējā un gājputni pošas uz siltajām zemēm, Kusas pamatskolā notiek Dzejas diena.
Šoreiz nevis kā parasti skolas bibliotēkā, bet ārā, brīvā dabā, meža malā zem lielās egles, kuras zari kā telts pārklāj runātājus. Dzejas dienā katram dalībniekam bija jāsagatavo vai nu savs pašsacerēts dzejolis, vai savs mīļākais dzejolis. Pirmie uz Dzejas dienas vietu jau no rīta, kad zāles stiebriņu galos rotājās varavīksne, devās pirmklasnieki. Viņi arī iekurināja Dzejas dienu ugunskuru. Izrādījās, ka visi mazie pirmklasnieki ir izcili dzejnieki, jo katram bija savs dzejolītis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.10.2011.
Autore: SENDIJA PRAULIŅA