Ērglēnietis Dagnis Vasks pēc Ērgļu vidusskolas absolvēšanas tāpat kā daudzi jaunieši bija apņēmības pilns turpināt savu izglītības ceļu tālāk – augstskolā.
Šobrīd Dagnis jau ir Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes 1. kursa students, un viņa izvēlētā studiju programma ir transportbūve.
– Mans mērķis ir iegūt zināšanas, lai, vēlāk strādājot, varētu būt viens no tiem, kas spētu uzlabot Latvijas ceļu stāvokli, – komentē Dagnis. Jaunietis piebilst, ka vēlas pateikt lielu paldies uzņēmējam Arnim Apsītim par SIA „Apsīte" piešķirto stipendiju. Ar šīs stipendijas atbalstu kopumā studē 10 jaunieši.
– Centīšos attaisnot uz manis liktās cerības, cītīgi un apzinīgi mācoties, – savu apņēmību neslēpj Dagnis Vasks.
Autore: INESE ELSIŅA