Ar redakciju sazinājās kāda madoniete, kas pauda sašutumu par izvēlētajiem reklāmas veidiem, ar kuriem iedzīvotāji tiek informēti par apbedīšanas pakalpojumiem.
Viņa savā pastkastītē Raiņa ielā saņēmusi reklāmas lapiņu no apbedīšanas uzņēmuma SIA „Krustaceles". Sieviete pauda viedokli, ka ētiski tomēr būtu atcerēties – aicinājums izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus jālasa arī veciem vai smagi slimiem cilvēkiem, un tas tikai rada liekus emocionālus pārdzīvojumus. Tāpat viņai neesot saprotama uzņēmuma izvēle vienā no centrālajām Madonas ielām – Saules ielā – turēt novietotu apbedīšanas automašīnu, katafalku.
– Tas atrodas turpat pie pasta, netālu no autobusa pieturas, ko arī bieži izmanto vecāki cilvēki. Katafalks stāv regulāri, domāju, tādējādi daudziem sabojājot omu. Vai nebūtu iespējams mašīnu novietot „Latvijas Pasta" pagalmā, kas, visticamāk, izīrē uzņēmumam biroja telpas? – jautāja madoniete.
SIA „Krustaceles" vadītājs Normunds Arama komentēja: – Biju domājis, ka, ja reiz uzņēmuma reklāma atrodama vietējā laikrakstā „Stars", reklāmas lapiņas kalpos kā līdzīgs reklāmas veids. Turklāt vadīja apsvērums, ka ne jau katrs iedzīvotājs nopērk vietējo avīzi, tāpēc vēlējos, lai informācija ir vēl pieejamāka. Iepriekš arī nav bijis citu negatīvu atsauksmju par šo reklāmas veidu, taču atvainojos, ka sievietei vai kādam citam iedzīvotājam radušās nepatīkamas izjūtas. Šo viedokli, protams, ņemšu vērā un turpmāk šādas lapiņas izplatītas netiks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.10.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA