Jau trešo sezonu pēc kārtas LNT svētdienu vakaros rudens periodā līdz pat Ziemassvētkiem aicina skatītājus televizoru ekrānos vērot un atbalstīt ģimenes projektu „Dziedošās ģimenes", kas kopā pulcē Latvijas stiprākās un dziedošākās saimes, lai apliecinātu, ka stipras ģimenes veido stipru Latviju.
Kā jau esam informējuši, pēc veiksmīgas uzstāšanās pusfinālā tiesības piedalīties projektā starp 12 skanīgākajām ģimenēm ieguva arī Šminiņu ģimene no Varakļāniem, un nu jau trīs svētdienas pēc kārtas mūs ar saviem priekšnesumiem priecē tētis Ivars, mamma Vineta, meitas Enita un Roberta, dēli Ernests un Haralds (viņš gan pagājušās svētdienas raidījumā nepiedalījās, jo Šminiņi uzstājās kā beidzamie un Haraldiņš jau šajā laikā saldi čučēja), viņu māsīcas Madara un Paula, kā arī krustmeita Ilvija un viņas māsa Adrija.
Pusfinālā Šminiņu ģimene dziedāja „Miega vilcieniņu", bet finālu uzsāka ar īstu rokenrolu – Raimonda Paula „Undīni", nākamajā svētdienā viņu priekšnesumā skanēja Raimonda Paula „Vasaras vakara idille" ar Plūdoņa vārdiem, izpelnoties vienu no līdz šim augstākajiem žūrijas novērtējumiem – divus „11" un vienu „10". Savukārt iepriekšējā raidījumā, kas bija veltīts izcilajam latviešu kino meistaram Jānim Streičam 75. jubilejā, dziļi emocionāli Šminiņu ģimenes izpildījumā (viņi paši arī spēlēja muzikālo pavadījumu) skanēja „Vālodzīte" no kinofilmas „Limuzīns Jāņu nakts krāsā", un rezultātā atkal viens „11" un divi „10". – Šis raidījums bija ļoti sirsnīgs, piedalījās arī pats gaviļnieks, kopā nofotografējāmies, parunājāmies, – atzīst ģimenes galva Ivars Šminiņš.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.10.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE
Foto no personiskā arhīva